ENES OFSET MATBAACILIK
Davetiye Siparişlerinizde 500 adet ve üzeri olanlarda ekstra indirim için bizimle irtibata geçiniz.
+90 224 223 20 05  I  +90 533 234 38 27  I +90 535 358 98 84
e-mail: enesofset99@gmail.com

Hava Durumu
Site Haritası

 

1- Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle ortak yaşamımıza adım atacağımız bu gecede bizimle olmanızı diliyoruz.

2- Adları baştan konulmuş mevsimlerin hepsini bahar olarak yaşamaya karar verdik. İlk baharımızda yanımızda olmanız dileğiyle...

3- İsteğimizdi sadece mutlu bir yuva, Yaradanın lütfuyla karşılaştık kadıköy meydanında. Önceleri konuştuk olur muydu böyle bir sevda, Söz verdik biribirimize Beşiktaş sahilinde bir bankta. Gökyüzü rahmetini yağdırırdı her buluşmamızda, Düğünümüz var Mersinde,Ankarada, Gelin ve şahit olun sevdamıza...

4- Sevgi denilen kervana bindik, Aşk denilen fırtınaya kapıldık. Evlilik denilen yolda yürümeye karar verdik. İlk adımlarımızı atarken sizlerin de eşlik etmesini istedik.

5- Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya Karar veren 2 genç insan Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından Mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını İstediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

6- Sevgi çemberi yakalanmaz dense de,sevgililer kavuşmaz denilse bile, biz sevdik kavuştuk birbirimize, darısı tüm sevenlerin başına bizi sevenler buyursun düğünümüze.

7- Veda dostlar çileli günlere,biz mutluyuz darısı sevenlere,biz yuva kuruyoruz ilerideki günlere,biz Çok mutluyuz bizi sevenler gelsin,mutluluğumuzu görmeye

8- Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de orada, düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

9- Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara ve Gökyüzünden birer yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize siz değerli dostlarımızı bu mutlu günümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyarız...

10- Rüyalarda buluştuk,hayra yoruyoruz, Sevgi tomurcuklarıyla saygıyı, İyi niyeti,güler yüzü,dürüstlüğü Ve güveni birleştirip hayatı seyran kılıyoruz, Bu mutlu ve özel günümüzde siz Sevdiklerimizi aramızda görmek istiyoruz.

11- Herkes eşini takmış koluna bizim ne eksiğimiz var Dedik sonunda haydi biz de evlenelim Düşman çatlasın,dostlarda keyifle bizi alkışlasın Şaka bir yana,çok sevdik birbirimizi Düğün kurduk bekleriz hepinizi.

12- Gördük beğendik,gönül verdik birbirimize, Söz verdik ömür boyu beraberliğimize, İşte o an geldi evleniyoruz; Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz Ömür boyu sürecek yolculuğa çıkarken Biz uğurlamanızı istiyor,düğünümüze bekliyoruz.

13- Bekarlık limanınından saadetler diyarına mutluluk adlı gemiyle yolculuğa çıkıyoruz. Bizi uğurlamaya gelmenizi bekliyoruz.

14- Hayat bir kitap Yaşamak bu kitabın sayfalarını aralamak... Kitabımızın adı mutluluk olan Bu bölümün ilk sayfasına imzalarımızı atarken Siz dostlarımızı da Buna şahitlik etmeleri bizi onurlandıracaktır.

15- Allah c.c’nın emri peygamber efendimizin sünnetini yerine getirmek,islam toplumunun temelini oluşturan Aileyi teşekkül ettirmek ve akıp giden hayatın içinde Kendimize dair yeni bir sayfa açmak gayesiyle girmiş Olduğumuz bu mukaddes yolda sizlerin hayrı dualarınızla teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır.

16- Gördük sevdik birbirimizi,dualar birleştirdi Kalplerimizi Allah bozmasın beraberliğimizi Bu beraberlikte söz veriyoruz.Bileceğiz kıymetimizi Düğün törenimize bekleriz siz sevdiklerimizi.

17- Tevhid ipi elimizde Nur Muhammed gönlümüzde Yüce Kur’an dilimizde Yarın düğün vardır bizde Düğünümüz ne şanlı açılış Kuran’lı Davetlisi imanlı Buyurun dostlar bekleriz törenimize.

18- Hayat denen zor yolun sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her zor anın sonunda birlikte meydan okuduk Hayata mutluluğa ilk adım attığımız düğün törenimizi siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.

19- Saadetin esaslarından nikah insanın kalbine mukabil bir kalbin mevcut bulunmasıdır ki,her iki taraf sevgilerini,aşklarını,şevklerini mübadele etsinler ve lezaiz de birbirine ortak gam ve kederli şeylerde de yekdiğerine muavin ve yardımcı olsunlar.Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

20- Hep bir ağızdan türkü söyleyip hep beraber sulardan çekmek ağı,demiri oya gibi işleyip hep beraber,hep beraber sürebilmek Toprağı,ballı incirleri hep beraber yiyebilmek yarin yanağından gayrı her şeyde her yerde hep beraber!diyebilmek için,sizleri de düğünümüze bekleriz.

21- Sadece hayatımızı değil, düşlerimizi,umutlarımızı, duygularımızı birleştirdiğimiz bu günde içimizdeki sevgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

22- En güzel şey aşk,en değerli şey sevgi,en önemliside saygı. Biz kendimizde bunlar gördük ve bir ömür boyu beraber Yaşamak istedik.Kötülükten uzak Sımsıkı ellerimizle bağlanmak istedik. Bekarlığa veda ederek evlilik yolunda yürümek istedik Geleceğe beraber ilk adımı attık. Sizleri de bu özel gecede görmekten onur duyarız.

23- Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, Hayatın baharında birleşti ellerimiz. Düğünümüz var bizim hepinizi bekleriz.

24- bir sevda masalının son bölümü olan nikahımız da tüm sevdiklerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.Düğünümüze konuk,mutluluğumuza tanık olur musunuz?

25- Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi Birlikte yaşadık her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara Gökyüzünden bir yıldız çalıp ışık yaptık Geleceğimize,hayatımızın bu en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle Mutluluğa adım atacağımız bu özel günde Sizlerle birlikte olmaktan onur duyarız.

26- Yüzlerimiz sevgiye dönük,ellerimiz kenetli,güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz.Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.

27- Sevgi üstündür ama bilene,sevgi karşılıklıdır ama sevene,ne mutlu sevipte sevilene,bekliyoruz sizi düğünümüze.Hayat bu,su misali büklüm büklüm aksa da,yaşam dediğin ne ki,küçülüp olmuş damla, kalıcı olan dostluk,baki değil ki dünya,isteğimizdir olmak dostlarla bir arada.

28- Mutluluk oyununda sahneleri birleştirdik.Ve bugün perdeyi açıyoruz.Tek perdelik bu oyun siz salonu terkettiktensonrada sürüp gidecektir... Ve perde,yaşam bizi ayırıncaya kadar inmeyecektir. Bu iki kişilik oyunun galasında hep birlikte olalım...

Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.009019.0852
Euro20.707520.7905
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret104046